Σημαντική εκτός έδρας ισοπαλία της Πανσερραϊκής στην παγωμένη Μίκρα!!!

Σημαντική εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 στο γήπεδο της Μίκρας στη Θεσσαλονίκη, απέσπασε η γυναικεία ομάδα της Πανσερραϊκής με αντίπαλο τον Μεντεκα Καλαμαριάς, για την 10η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας Γυναικών.
Ο αγώνας πραγματοποιήθηκε με αντίξοες καιρικές συνθήκες(δυνατός αέρας και πολύ κρύο), δυσκόλεψε το παιχνίδι και των δύο ομάδων.
Στο 20ο λεπτό ο Μέντεκας Καλαμαριάς άνοιξε το σκορ, ενώ στο 35ο λεπτό η Πανσερραϊκή ισοφάρισε με την Σταμπολίδου σε 1-1, που ήταν και το τελικό σκορ της αναμέτρησης.

Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Γερμανός, με βοηθούς τον Αδαμόπουλο και την Κουρινιώτη Κορίνα της ΕΠΣ Πιερίας.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ: Μανιάκα, Τιλσίζογλου, Χαραλάμπους(Τσαμασλίδου), Γεωργιάδου, Νικολαϊδου, Αξιαρλή, Σταμπολίδου (Παυλίδου), Πολατίδου, Μπουσδούκου (Γρίβα),  Χατζηγεωργιάδου (Αρβανιτίδου), Φεφλέ (Καλτσίδου)