ΕΠΣ Σερρών: Α1′ κατηγορία Play Off, όλα τα αποτελέσματα, βαθμολογία!!!

Τα play-off της Α1 κατηγορίας της ΕΠΣ Σερρών ξεκίνησαν με σπουδαίες αναμετρήσεις και πολλά γκολ.
Η Αμμουδία κέρδισε με 3-0 την Σκοτούσσα ενώ Χείμαρρος και Serres 1800 αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1.
Το Νεοχώρι διέλυσε το Σιδηρόκαστρο μέσα στην έδρα του, στο ” Κατσαντώνειο”  Εθνικό Στάδιο Σιδηροκάστρου με σκορ 3-0. To Άνω Μητρούσι εμφανίστηκε στο γήπεδο μόνο στα πρώτα λεπτά όταν και προηγήθηκε με 2-0, από εκεί και πέρα μέχρι την λήξη του πρώτου ημιχρόνου ο Λιθότοπος κατάφερε να φέρει το ματς στα ίσα και να το κάνει 2-2, τελικά ο Λιθότοπος ανέβασε την απόδοση του στο δεύτερο μέρος και έφτασε εύκολα στην πρώτη νίκη των play-off της Α1 κατηγορίας.

Η ομάδα που θα τερματίσει στην 1η θέση θα συμμετέχει σε αγώνες μπαράζ με τις ΕΠΣ Έβρου, Θράκης, Ξάνθης, Δράμας, Καβάλας, Μακεδονίας ΙΙ, σε μονούς αγώνες, από τους οποίους οι τρεις πρώτες ομάδες ανέρχονται στην Γ΄ Εθνική.