ΕΠΣ Σερρών…ορισμός διαιτητών του Σαββατοκύριακου 02&03/11/2019-15:00!!!

Από την Ε.Π.Σ. Σερρών και τον Σύνδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών, ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών, βοηθών και του ιατρικού προσωπικού του τοπικού πρωταθλήματος της Ε.Π..Σ Σερρών, της Επίλεκτης Κατηγορίας 8ης αγωνιστικής), Ανώτερης Κατηγορίας Α’ και Β’ Όμιλος (8ης αγωνιστικής) και για την Β’ Κατηγορία (Α’ και Β’ όμιλος) 4η αγωνιστική το Σαββατοκύριακο 2 και 3 Οκτωβρίου 2019. Ώρα έναρξης των αγώνων στις 15:00.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  26-10-2019 – 16:00 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 7η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Διαιτητές:  Μαγής, Χολάνης, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Γώγου Γεώργιος 
SERRES 1800 – ΧΡΥΣΟ 
Διαιτητές: Κρυωνάς, Σάββας, Γεωργίου
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
Διαιτητές: Δαουλτζής, Βασίλογλου, Πούλιος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητές: Κεφαλάς, Δουλγέρης, Βογιατζής
Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟY – ΠΡΩΤΗ
Διαιτητές: Φραγκαλάς, Βακουφτσής, Αναστασίου
Ιατρικό προσωπικό: Ιατρός ομάδας

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Παγωνάς, Αρχοντογιάννης
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Παπαδόπουλος Ι., Λεοντής
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Παυλίδου, Μαδένης
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Διαιτητές: Γαβριήλ, Μπάρμπας, Κιοσσές 
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος 
ΘΥΕΛΛΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ (Γήπεδο Ομόνοιας Β’) 
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Χατζηαθανασίου, Ντούγιας
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος  

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Διαιτητές: Μαυρίδης, Βουρλιάκης, Μαρλά
Ιατρικό προσωπικό: Κούκλη Παναγιώτα
ΨΥΧΙΚΟ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Διαιτητές: Μπομπόγιας, Σαπαρδάνης, Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστάσιος

ΚΥΡΙΑΚΗ  03-11-2019 – 15:00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 8η αγωνιστική

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
Διαιτητές: Σαφούρης, Αναστασιάδης, Πούλιος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Κωτούλας Αθανάσιος

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ 
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Αναστασίου, Μαργαριτόπουλος
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Παναγιώτης
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Διαιτητές: Χαψάς, Βογιατζής, Μπεριντζής Στυλ.
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργιος
ΧΡΙΣΤΟΣ  – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Διαιτητές: Καρασάββας, Γεωργίου, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
ΡΕΠΟ: ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  8η αγωνιστική

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ (Γήπεδο Ομόνοιας Β’)
Διαιτητές: Φραγκαλάς, Σάββας, Πούλιος Α.
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Δουλγέρης, Καραμανίδης Σ.
Ιατρικό προσωπικό: Ματένογλου Δέσποινα
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ 
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Παγωνάς, Καμπαρντίνας
Ιατρικό προσωπικό: Τσολερίδου Ολυμπία
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Μαυρίδης , Σαββάτης
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος
ΡΕΠΟ: NΙΓΡΙΤΑ 2018 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019
Διαιτητές: Μαδένης, Καραμανίδης Ι., Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Γκεντσούδη Σταυρούλα
ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 
Διαιτητές: Μπάρκας Θ., Σαπαρδάνης, Καραμανίδης Σ.
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος
ΡΕΠΟ: ΠΟΣ 2000 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 4η αγωνιστική

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης, Καπρινιώτης, Μαρλά
Ιατρικό προσωπικό: Μιχαλούδης Γεώργιος
ΣΚΟΥΤΑΡΙ 2019 – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Διαιτητές: Κεφαλάς, Μπάρμπας, Κουρουζίδης
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα
ΡΕΠΟ: ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.