ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ…Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2019-2020!!!

Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 1 Οκτωβρίου 2019 και ώρα (19:30) στα γραφεία της ΕΠΣ Σερρών, η κλήρωση των αγώνων του Πρωταθλήματος της Β΄Κατηγορίας “Sportica”, για την ποδοσφαιρική  σεζόν 2019-2020, με παρόντες  τους περισσότερους εκπροσώπους των ομάδων που συμμετέχουν στην διοργάνωση.
Το πρωτάθλημα της Β΄ΕΠΣ Σερρών “Sportica” θα απαρτίζουν 18 ομάδες, που θα χωριστούν σε δύο ομίλους (Α’ και Β’) των 9 ομάδων. Έτσι, σε κάθε αγωνιστική μία ομάδα θα έχει ρεπό.
Η ΕΠΣ Σερρών αποφάσισε όπως και πέρσι, να υπάρξει και 3ος γύρος στο πρωτάθλημα για να έχουν οι ομάδες περισσότερα παιχνίδια. Επίσης θα γίνει διακοπή του Πρωταθλήματος την περίοδο των εορτών(Χριστουγέννων).

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΠΟΣ 2000
ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΟΙΝΟΥΣΑ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΨΥΧΙΚΟ
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

Αναλυτικά το πρόγραμμα των 2 ομίλων.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -10            12-13/9/19
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΠΟΣ 2000
ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Ρεπό – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -11
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΠΟΣ 2000 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ρεπό – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -12
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΟΣ 2000
Ρεπό – ΗΡΑΚΛΕΙΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -13
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό – ΠΟΣ 2000

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -14
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΠΟΣ 2000 – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Ρεπό – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -15
ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΠΟΣ 2000
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ 
Ρεπό – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -16
ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΟΣ 2000 – ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Ρεπό – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -17
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΣ 2000
ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
Ρεπό – ΙΩΝΙΚΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -18
ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ
ΠΟΣ 2000 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΕΡΡΩΝ
Ρεπό – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -10  
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΨΥΧΙΚΟ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Ρεπό – ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -11
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Ρεπό – ΨΥΧΙΚΟ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -12
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΨΥΧΙΚΟ – ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
Ρεπό – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -13
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Ρεπό – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -14
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΨΥΧΙΚΟ
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
Ρεπό – ΟΙΝΟΥΣΑ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -15
ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΨΥΧΙΚΟ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Ρεπό – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -16
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Ρεπό – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -17
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΨΥΧΙΚΟ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ– ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ
Ρεπό – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -18
ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ
Ρεπό – ΚΟΡΜΙΣΤΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.