Ε.Π.Σ. ΣΕΡΡΩΝ… Οι ημερομηνίες Play Off & Play Out των 5 πρώτων αγωνιστικών!!!

0
941

Το πρόγραμμα των 5 πρώτων αγωνιστικών των PLAY-OFFS και PLAY-OUT στην Ανώτερη Κατηγορία ανακοίνωσε η ΕΠΣ Σερρών.

Ανώτερη Κατηγορία PLAY-OFFS

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ    Σάββατο 16/03-16:00
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ Σάββατο 16/03-16:00
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ      Κυριακή 17/03-16:00

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ         Σάββατο 23/03-16:00
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ    Κυριακή 24/03-16:00
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ Κυριακή 24/03-16:00

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ      Τετάρτη 27/03-16:00
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ  Τετάρτη 27/03-16:00
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ    Τετάρτη 27/03-16:00

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ   Σάββατο 30/03-16:00  
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ Κυριακή 31/03-17:00
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ    Κυριακή 24/03-17:00

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ     Σάββατο 06/04-17:00  
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ– ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ  Σάββατο 06/04-17:00  
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ     Κυριακή 07/04-17:00

Ανώτερη Κατηγορία  PLAY-OFFS

B’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ– ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ    Κυριακή 17/03-16:00
ΠΡΩΤΗ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ             Κυριακή 17/03-16:00
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ  Κυριακή 17/03-16:00

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ     Σάββατο 23/03-16:00
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018   Σάββατο 23/03-16:00
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΡΩΤΗ         Κυριακή 24/03-16:00

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ   Τετάρτη 27/03-16:00
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ        Τετάρτη 27/03-16:00  
ΠΡΩΤΗ – ΝΙΓΡΙΤΑ 2018           Τετάρτη 27/03-16:00

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ         Σάββατο 30/03-16:00  
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΡΩΤΗ                Κυριακή 31/03-17:00
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ   Κυριακή 31/03-17:00

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ –
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ     Σάββατο 06/04-17:00  
ΠΡΩΤΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ              Κυριακή 07/04-17:00
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ      Κυριακή 07/04-17:00

Ανώτερη Κατηγορία PLAY-OUT

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ   Σάββατο 16/03-16:00
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ       Σάββατο 16/03-16:00
ΡΕΠΟ: ΚΑΡΠΕΡΗ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ  Σάββατο 23/03-16:00
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΚΑΡΠΕΡΗ        Κυριακή 24/03-16:00    
ΡΕΠΟ: ΧΡΙΣΤΟΣ 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ       Σάββατο 30/03-16:00  
ΚΑΡΠΕΡΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ  Κυριακή 31/03-17:00
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΚΙΝΗ 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΡΠΕΡΗ        Τετάρτη 03/04-17:00
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ   Τετάρτη 03/04-17:00
ΡΕΠΟ: ΑΓΚΙΣΤΡΟ 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΕΡΚΙΝΗ  – ΧΡΙΣΤΟΣ       Κυριακή 07/04-17:00
ΚΑΡΠΕΡΗ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ      Κυριακή 07/04-17:00
ΡΕΠΟ: ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 

Ανώτερη Κατηγορία PLAY-OUT

B’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ     Σάββατο 16/03-16:00
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ       Κυριακή 17/03-16:00
ΡΕΠΟ: ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ           
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ        Σάββατο 23/03-16:00
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ     Σάββατο 23/03-16:00
ΡΕΠΟ: ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ Τετάρτη 27/03-16:00
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ     Τετάρτη 27/03-16:00
ΡΕΠΟ: ΚΟΡΜΙΣΤΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -9η
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ Σάββατο 30/03-16:00  
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ            Σάββατο 30/03-16:00  
ΡΕΠΟ: ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ -10η
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ     Σάββατο 06/04-17:00  
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ    Σάββατο 06/04-17:00  
ΡΕΠΟ: ΠΗΓΑΣΟΣ 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.