ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ…Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ!!!

0
1349

Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή (21/09/2018) και ώρα (20:00) στα γραφεία της ΕΠΣ Σερρών, η κλήρωση των αγώνων του Πρωταθλήματος της Β΄ Κατηγορίας, για την ποδοσφαιρική  σεζόν 2018-2019, με παρόντες  τους περισσότερους εκπροσώπους των ομάδων που συμμετέχουν στην διοργάνωση.
Το πρωτάθλημα της Β΄ΕΠΣ Σερρών θα απαρτίζουν 18 ομάδες, που θα χωριστούν σε δύο ομίλους (Α’ και Β’) των 9 ομάδων. Έτσι, σε κάθε αγωνιστική μία ομάδα θα έχει ρεπό.
Το ΔΑΣΟΧΩΡΙ και ο ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ με έδρα την Τερπνή είναι οι ομάδες πού έκλεισαν το παζλ των 18 ομάδων που θα αγωνιστούν στα Πρωταθλήματα των 2 ομίλων της Β’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Σερρών.
Η ΕΠΣ Σερρών αποφάσισε για φέτος να υπάρξει και 3ος γύρος στο πρωτάθλημα για να έχουν οι ομάδες περισσότερα παιχνίδια. Επίσης θα γίνει διακοπή του Πρωταθλήματος την περίοδο των εορτών(Χριστουγέννων).

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

 

Σάββατο 29/09/2018 ώρα 17:00
ΠΟΣ 2000 – ΒΥΡΩΝΕΙΑ(Γήπεδο ΕΠΣΣ)
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΧΑΡΩΠΟ
ΕΜΜ. ΠΑΠΑΣ – ΨΥΧΙΚΟ

 

Κυριακή 30/09/2018 ώρα 17:00
ΗΡΑΚΛΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

Σάββατο 27/10/2018 ώρα 16:00
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Ρεπό- ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΚΑΙ ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Αναλυτικά το πρόγραμμα των 2 ομίλων.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  29-30/9/18
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΠΟΣ 2000 – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΧΑΡΩΠΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ
Ρεπό – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΟΣ 2000
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΧΑΡΩΠΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Ρεπό – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΟΣ 2000
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΗΡΑΚΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΧΑΡΩΠΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό – ΙΩΝΙΚΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΟΣ 2000 – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
Ρεπό – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΧΑΡΩΠΟ – ΠΟΣ 2000
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Ρεπό – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΧΑΡΩΠΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
Ρεπό – ΠΟΣ 2000

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΠΟΣ 2000 – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΧΑΡΩΠΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
Ρεπό – ΗΡΑΚΛΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΠΟΣ 2000
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Ρεπό – ΧΑΡΩΠΟ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΧΑΡΩΠΟ
ΠΟΣ 2000 – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Ρεπό – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΣ 2000
ΧΑΡΩΠΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Ρεπό – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣ 2000 – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΧΑΡΩΠΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣ 2000 – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΧΑΡΩΠΟ
Ρεπό – ΙΩΝΙΚΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΑΡΩΠΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΟΣ 2000
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Ρεπό – ΒΥΡΩΝΕΙΑ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΟΣ 2000 – ΧΑΡΩΠΟ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό – ΔΑΣΟΧΩΡΙ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΧΑΡΩΠΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ
Ρεπό – ΠΟΣ 2000

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΟΣ 2000
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΧΑΡΩΠΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό – ΗΡΑΚΛΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΠΟΣ 2000 – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ
Ρεπό – ΧΑΡΩΠΟ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΑΡΩΠΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΟΣ 2000
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  29-30/9/18
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΨΥΧΙΚΟ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ – ΟΙΝΟΥΣΑ
Ρεπό – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ
Ρεπό – ΨΥΧΙΚΟ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΨΥΧΙΚΟ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Ρεπό – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ
Ρεπό – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΨΥΧΙΚΟ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό – ΟΙΝΟΥΣΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΨΥΧΙΚΟ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Ρεπό – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΨΥΧΙΚΟ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Ρεπό – ΠΕΠΟΝΙΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΨΥΧΙΚΟ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
Ρεπό – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΨΥΧΙΚΟ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Ρεπό – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Ρεπό – ΨΥΧΙΚΟ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό- ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό – ΟΙΝΟΥΣΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΨΥΧΙΚΟ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Ρεπό – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΨΥΧΙΚΟ
Ρεπό – ΠΕΠΟΝΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.