Απόστολος Χαραλαμπίδης.. Πάλι δεν μπήκαμε καλά για ακόμα μία φορά!!!

Ο τεχνικός  του Πανσερραϊκού, Απόστολος Χαραλαμπίδης στάθηκε στο γεγονός ότι η ομάδα δέχεται εύκολα γκολ και απέδωσε την ήττα στο κακό ξεκίνημα της ομάδας.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Απόστολου Χαραλαμπίδη μετά την ήττα από τον Απόλλωνα Πόντου:

«Δυστυχώς για 20-25 λεπτά στο ξεκίνημα δεν μπήκαμε στο παιχνίδι. Δεχθήκαμε και πάλι δύο γκολ πολύ εύκολα. Και μετά ξυπνήσαμε. Μειώσαμε 2-1, είχαμε τρεις τέσσερις ευκαιρίες να ισοφαρίσουμε το παιχνίδι δεν τις κάναμε γκολ και έληξε το πρώτο ημίχρονο.
Στο δεύτερο ημίχρονο, μπήκαμε να ισοφαρίσουμε το παιχνίδι. Πάλι δεν μπήκαμε καλά για ακόμα μία φορά. Όσο περνούσε ο χρόνος ανεβάζαμε την απόδοσή μας. Είχαμε κάποιες προϋποθέσεις να κάνουμε κάποιο γκολ. Το παιχνίδι πήγε πολύ στην δύναμη, γιατί όπως είπα το γήπεδο δεν προσφερόταν να παίξεις καλό ποδόσφαιρο.
Έτσι φτάσαμε στα τελευταία λεπτά να έχουμε μία δύο ευκαιρίες να μπορέσουμε να ισοφαρίσουμε το παιχνίδι. Αλλά δυστυχώς δεν έγινε αυτό και δεν παίρνουμε τίποτα από το παιχνίδι».