Γ’ Εθνική 1ος όμιλος: Μεγάλες νίκες Παραλιμνίου και Αμμουδιάς – Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής– Βαθμολογία!!!

Μεγάλες νίκες του Απόλλωνα Παραλιμνίου και Ηρακλή Αμμουδιάς επί Ορέστη Ορεστιάδας και Άρη Αβάτου αντίστοιχα, για την 4η αγωνιστική στον 1ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Στην κορυφή της βαθμολογίας με τους πρωτοπόρους αρχίζει και εδραιώνεται σιγά σιγά ο Ηρακλής Αμμουδιάς αφού κέρδισε και τον Άρη Αβάτου με 2-0 μέσα στο γήπεδο του.
Το σπουδαιότερο είναι ότι και σε αυτό το ματς, η πολύ καλή αμυντική γραμμή της Αμμουδιάς κατάφερε και κράτησε το μηδέν στην εστία του Κουτογλίδη.
Τα γκολ της Αμμουδιάς σημείωσαν ο Τριανταφυλλάκος στο 32ο λεπτό και ο Τζελίδης στο 50ο λεπτό.

Μεγάλη βαθμολογική ανάσα πήρε ο Απόλλωνα Παραλιμνίου με την σπουδαία νίκη του με 1-0 απέναντι στον Ορέστη  Ορεστιάδας, με σκόρερ τον Γαβαλίδη στο 32ο λεπτό.

Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του αδόκητου χαμού του Τζορτζ Μπάλντοκ τηρήθηκε στα γήπεδα του Απόλλωνα Παραλιμνίου και του Ηρακλή Αμμουδιάς.