Τρίτη νίκη για τον Απόλλωνα Παραλιμνίου!!!

Την τρίτη του νίκη πέτυχε σήμερα(25/04) ο Απόλλωνας Παραλιμνίου απέναντι στην ΑΕ Αμπελοκήπων Δράμας στο Δημοτικό Γήπεδο του Παραλιμνίου, για την 7η αγωνιστική στον 1ο όμιλο της Γ’ Εθνικής. Το σκορ άνοιξε νωρίς με πέναλτι του Γαϊδαρτζή στο 2ο λεπτό, ενώ το τελικό 2-0 έκανε ο Γούλας στο 71ο λεπτό, πετυχαίνοντας το δεύτερο προσωπικό του τέρμα στο φετινό πρωτάθλημα.
Διαιτητής: Φουστάνας ΕΠΣ Μακεδονίας
βοηθοί: Μιχτατίδης ΕΠΣ Μακεδονίας, Κατσαντούρας ΕΠΣ Μακεδονίας

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ (Καραμπετάκης): Γιαννακίδης, Σοφιανός (84΄ Κούτλας), Τσομαχασβίλι, Κουτζαβασίλης, Γκούμας, Νικολαΐδης, Γούλας (84΄ Λαδόπουλος), Λιάρας, Γαϊδαρτζής (67΄ Γεράκης), Καρυοφύλλης (56΄ Παπαδόπουλος), Τζαμπέγια (67΄Χατζάκος)

Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (Ιωαννίδης): Λάζογλου, Τόπι, Αυγουστάτος, Στεργιανός, Τσερκέζος (69΄ Αϊδής), Καραγιαννίδης, Χατζηδημητρίου (73΄ Τρελόπουλος), Αμανατίδης (60΄ Τουμαντζίδης), Σαϊνίδης (46΄ Στάικος), Περσίδης (46΄ Πτηνόπουλος), Καραγκιοζίδης.