ΕΠΣ Σερρών…Πρεμιέρα με μία αναβολή-ορισμός διαιτητών του Σαββατοκύριακου 19&20/09/2020-17:00!!!

Ξεκινά το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Σερρών, με ποδοσφαιρική δράση από την Α’ Ερασιτεχνική κατηγορία που θα αναφέρεται ως Α1 Κατηγορία και θα αποτελείται πλέον από δεκαέξι (16) ομάδες και της Α2 Κατηγορίας που θα συμμετέχουν 33 ομάδες, οι οποίες χωρίστηκαν σε τρεις ομίλους των 11 ομάδων, μετά την αναδιάρθρωση από την διοργανώτρια αρχή.
Από την Ε.Π.Σ. Σερρών και τον Σύνδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών, ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών, βοηθών και του ιατρικού προσωπικού του τοπικού πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Σερρών, της Α1 Κατηγορίας (1ης αγωνιστικής) και της Α2 Κατηγορίας (1ης αγωνιστικής) για το Σαββατοκύριακο 19 και 20 Σεπτεμβρίου 2020. Ώρα έναρξης των αγώνων στις 17:00.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  19-09-2020 – 17:00 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1η αγωνιστική

SERRES 1800 – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
Διαιτητές: Κεφαλάς, Mαυρίδης, Αναγνώστου
Ιατρικό προσωπικό: Στεργιανού Άννα
ΠΡΩΤΗ – ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
Διαιτητές: Δαουλτζής, Πούλιος Ι., Απιδόπουλος
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Διαιτητές: Σαφούρης, Σάββας, Κρυωνάς
Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Βογιατζή, Βλάχος
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928
Διαιτητές: Μαδένης, Κουρουζίδης, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ 
Διαιτητές: Χαψάς, Φραγκαλάς, Μισυρλής
Ιατρικό προσωπικό: Κοτσαμπάς Ιωάννης
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Ζαχαριά, Παγωνάς
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος

ΚΥΡΙΑΚΗ  20-09-2020 – 17:00

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 
Διαιτητές: Σαφούρης, Πούλιος Ι.,Μαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Ουζούνογλου Χάρης
ΧΡΥΣΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 
Διαιτητές: Κεφαλάς, Αναγνωστίδης, Φραγκάκης
Ιατρικό προσωπικό: Κοτσαμπάς Ιωάννης
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Διαιτητές: Κρυωνάς, Αχιλλεύς, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργιος
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Διαιτητές: Χαψάς, Σάββας, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ (Αναβάλλεται)

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Διαιτητές: Φραγκαλάς, Βογιατζής, Κιοσσές Κ.
Ιατρικό προσωπικό: Ταχματζίδης Δημήτριος
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ 
Διαιτητές: Μαδένης, Παπαδόπουλος Ι., Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Παναγιώτης
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ 
Διαιτητές: Μπάτσιος, Βουρλιάκης, Καραμανίδης Σ.
Ιατρικό προσωπικό:  Τσαριτζής Νικόλαος
ΡΕΠΟ: ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Καπρινιώτης, Σαπαρδάνης
Ιατρικό προσωπικό: Πανταζής Νικόλαος
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – NΙΓΡΙΤΑ 2018
Διαιτητές: Πούλιος Α., Σαββάτης, Βουτσάς
Ιατρικό προσωπικό: Κούκλη Παναγιώτα
ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ
Διαιτητές: Δαουλτζής, Ζαχαρία, Βλάχος
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Ντεμάι, Μισυρλής
Ιατρικό προσωπικό: Στεργιανού Άννα
ΠΟΣ 2000 – ΙΩΝΙΚΟΣ (Γήπεδο Αεροδρομίου)
Διαιτητές: Καρασάββας, Βαφειάδης, Παπανικολάου
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος
ΡΕΠΟ: ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ (Γήπεδο Ψυχικού)
Διαιτητές: Μαγής, Μπομπόγιας, Μανδέλας
Ιατρικό προσωπικό: Ματένογλου Δέσποινα
ΘΥΕΛΛΑ – ΨΥΧΙΚΟ (Γήπεδο Ομόνοιας Β’)
Διαιτητές: Γεωργίου, Μαρλά, Μάτσας
Ιατρικό προσωπικό: Βασιλειάδης Κων/νος
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Βασλακης, Καραμανίδης Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΡΕΠΟ: ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

16 ΣΧΟΛΙΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here