Γ’ Εθνική…Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου 2020-2021!!!

Στα γραφεία της ΕΠΟ την Τρίτη (8/9) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των ομίλων της Γ’ Εθνικής, για την αγωνιστική περίοδο 2020-2021. Η πρεμιέρα θα γίνει στις 11 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής 2020-2021.

1η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός
Δόξα Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμότειχου
Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Οφρυνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αλεξανδρούπολη FC
Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
2η αγωνιστική                  
Εθνικός Σοχού – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Διδυμότειχου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αετός Οφρυνίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών –  Ηρακλής Αμπελοκήπων
Αλεξανδρούπολη FC – Ορφέας Ξάνθης
3η αγωνιστική                  
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σοχού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Θαλασσιάς –  Πανδραμαϊκός
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Διδυμότειχου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου
Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ευόσμου
Ελπίδα Σαπών – Αλεξανδρούπολη FC
4η αγωνιστική                  
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΕ Διδυμότειχου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Οφρυνίου – Αλεξανδρούπολη FC
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών
5η αγωνιστική                  
Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Αλεξανδρούπολη FC – Πανδραμαϊκός
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμότειχου
Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Ευόσμου
6η αγωνιστική                  
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Σοχού – Αλεξανδρούπολη FC
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαπών
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Διδυμότειχου – Αετός Οφρυνίου
7η αγωνιστική                  
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αλεξανδρούπολη FC – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σαπών – Δόξα Σιδηροχωρίου
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού
Αετός Οφρυνίου – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμότειχου
8η αγωνιστική                  
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ορφέας Ξάνθης
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Αλεξανδρούπολη FC
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ελπίδα Σαπών
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Ευόσμου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου
Εθνικός Σοχού – ΑΕ Διδυμότειχου
Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός
9η αγωνιστική                     
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Αλεξανδρούπολη FC – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Αετός Οφρυνίου  – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
ΑΕ Διδυμότειχου –  Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Δόξα Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού
10η αγωνιστική                   
Αλεξανδρούπολη FC –  Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σαπών
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – ΑΕ Διδυμότειχου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Εθνικός Σοχού
11η αγωνιστική                   
Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Ευόσμου – Αλεξανδρούπολη FC
Αετός Οφρυνίου – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Διδυμότειχου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Εθνικός Σοχού –  Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης
12η αγωνιστική                   
ΑΕ Ευόσμου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίδα Σαπών – Αετός Οφρυνίου
Αλεξανδρούπολη FC  – ΑΕ Διδυμότειχου
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Σιδηροχωρίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Νέστος Χρυσούπολης
13η αγωνιστική                   
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Διδυμότειχου – ΑΕ Ευόσμου
Πανδραμαϊκός – Ελπίδα Σαπών
Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη FC
Εθνικός Σοχού  – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
14η αγωνιστική                   
ΑΕ Διδυμότειχου – Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Οφρυνίου – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Ευόσμου –  Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σαπών – Εθνικός Σοχού
Αλεξανδρούπολη FC – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς
15η αγωνιστική                   
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμότειχου
Εθνικός Σοχού – Αετός Οφρυνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου  – ΑΕ Ευόσμου
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αλεξανδρούπολη FC
Αναγέννηση Θαλασσιάς  – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here