ΕΠΣ Σερρών…ορισμός διαιτητών του Σαββατοκύριακου 09&10/11/2019-15:00!!!

Από την Ε.Π.Σ. Σερρών και τον Σύνδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών, ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών, βοηθών και του ιατρικού προσωπικού του τοπικού πρωταθλήματος της Ε.Π..Σ Σερρών, της Επίλεκτης Κατηγορίας 9ης αγωνιστικής), Ανώτερης Κατηγορίας Α’ και Β’ Όμιλος (9ης αγωνιστικής) και για την Β’ Κατηγορία (Α’ και Β’ όμιλος) 5η αγωνιστική το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Νοεμβρίου 2019. Ώρα έναρξης των αγώνων στις 15:00.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  09-11-2019 – 15:00 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 9η αγωνιστική

ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
Διαιτητές:Καρπουζέλης, Σάββας, Αναγνωστίδης
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – SERRES 1800
Διαιτητές: Φραγκαλάς, Αναστασιάδης, Μπάρκας
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Διαιτητές: Σαφούρης, Κρυωνάς, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟY – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σώμης, Πούλιος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Ιατρός ομάδας

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ 
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Μαυρίδης, Καραμανίδης Σ.
Ιατρικό προσωπικό: Ματένογλου Δέσποινα

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΠΗΓΑΣΟΣ – NΙΓΡΙΤΑ 2018 
Διαιτητές:Κεφαλάς, Ζαχαριά, Μαγής
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος 
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Διαιτητές: Παγωνάς, Μπεριντζής Στυλ., Κιοσσές
Ιατρικό προσωπικό: Τσολερίδου Ολυμπία

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ 
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης, Κουρουζίδης, Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστάσιος
ΠΟΣ 2000 – ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ (Γήπεδο Χρυσού) 
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Μπεριντζής Ευάγ., Φραγκάκης
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Διαιτητές: Γαβριήλ, Σαββάτης, Βουρλιάκης
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΨΥΧΙΚΟ (Γήπεδο Ψυχικού)
Διαιτητές: Μπάτσιος, Ντούγιας, Μαρλά
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή

ΚΥΡΙΑΚΗ  10-11-2019 – 15:00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 9η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΡΥΣΟ 
Διαιτητές: Κεφαλάς, Παπαδόπουλος Ι., Βογιατζής
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα
ΠΡΩΤΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
Διαιτητές: Χαψάς, Φραγκάκης, Βασίλογλου
Ιατρικό προσωπικό: Γώγου Γεώργιος

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ
Διαιτητές: Δαουλτζής, Βογιατζής, Μαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Γεωργίου, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
Διαιτητές: Φραγκαλάς, Κουρουζίδης, Μαργαριτόπουλος
Ιατρικό προσωπικό: Σιώης Γεώργιος
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 
Διαιτητές: Σαφούρης, Πούλιος Ι., Μπομπόγιας 
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
ΡΕΠΟ: ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  9η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Βογιατζή, Αχιλλεύς
Ιατρικό προσωπικό: Ιατρός ομάδας
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητές: Μαγής, Κιοσσές, Μαδένης
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Σάββας, Ζαχαριά
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΡΕΠΟ: ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ  

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019
Διαιτητές: Καρασάββας, Καραμανίδης Ι., Βουρλιάκης
Ιατρικό προσωπικό: Μοσχάκη Σωτηρία 
ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ 
Διαιτητές: Μπαντή, Δουλγέρης, Γαβριήλ
Ιατρικό προσωπικό: Μιχαλούδης Γεώργιος
ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 5η αγωνιστική

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΣΚΟΥΤΑΡΙ 2019
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Καπρινιώτης, Ντεμάι
Ιατρικό προσωπικό: Ματένογλου Δέσποινα
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Αρχοντογιάννης, Σαββάτης
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος 
ΡΕΠΟ: ΟΙΝΟΥΣΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.