ΕΠΣ Σερρών…ορισμός διαιτητών του Σαββατοκύριακου 28&29/09/2019-16:30!!!

Η 3η αγωνιστική  του πρωταθλήματος της Επίλεκτης Κατηγορίας της  ΕΠΣ Σερρών περιλαμβάνει μία έξοδο και δύο εντός έδρας αγώνες για τις 3 πρωτοπόρους του Πρωταθλήματος, με το δυσκολότερο έργο να το έχει ο Εθνικός Σιδηροκάστρου που δοκιμάζεται στην δυνατή έδρα του Μητρουσίου με αντίπαλο τον Θρακικό Άνω Μητρουσίου, όσον αφορά τους άλλους δύο, η Δόξα Λιθοτόπου υποδέχεται τον Άρη Πρώτης και ο Εθνικός Ροδολίβους την ΑΕ Χρυσού(είναι η μοναδική ομάδα του Πρωταθλήματος που δεν έχει σκοράρει ακόμη).H Serres 1800 υποδέχεται στο «Πέτρος Θεοδωρίδης» (Αεροδρόμιο) τον Χείμαρρο, ενώ ενδιαφέρον παρουσιάζει και το γειτονικό ντέρμπι μεταξύ του Ηρακλή Αμμουδιάς με τον Άρη Σκοτούσσας. Τέλος ο Διγενής Άνω Ποροΐων υποδέχεται την ομάδα του Αστέρα Νεοχωρίου σε ένα δύσκολο και σημαντικό παιχνίδι για τις δυο ομάδες.
Στην Ανώτερη κατηγορία και στον Α’ όμιλο, ενδιαφέρον παρουσιάζει ο αγώνας Πλατανάκια –  Ροδόπολη ενώ στον Β’ όμιλο ξεχωρίζουν οι αναμετρήσεις, Ηρακλής Σερρών –  Άγιο Πνεύμα και Βαλτοτόπι – Λευκώνας. Ρεπό έχουν το Νέο Πετρίτσι και ο Δραβίσκος.
Από την Ε.Π.Σ. Σερρών και τον Σύνδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών, ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών, βοηθών και του ιατρικού προσωπικού του τοπικού πρωταθλήματος της Ε.Π..Σ Σερρών, της Επίλεκτης Κατηγορίας (3ης αγωνιστικής), Ανώτερης Κατηγορίας Α’ και Β’ Όμιλος (3ης αγωνιστικής)  για το Σαββατοκύριακο 28 και 29 Σεπτεμβρίου 2019. Ώρα έναρξης των αγώνων στις 16:30.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-09-2019 – 16:30 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 3η αγωνιστική

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΠΡΩΤΗ 
Σκόρερ:
Διαιτητές:  Τζουμαλάκης, Σάββας, Αχιλλεύς
Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Δουλγέρης, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος
SERRES 1800 – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Γεωργίου, Φραγκάκης
Ιατρικό προσωπικό: Μοσχάκη Σωτηρία 
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΧΡΥΣΟ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Κρυωνάς, Σώμης, 
Ιατρικό προσωπικό: Ματενόγλου Δέσποινα

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Βασίλογλου, Μπεριντζής Στυλ.
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Τσίκου, Σαββάτης
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ 
Σκόρερ:
Διαιτητές:  Καρασάββας, Mαυρίδης, Κουρουζίδης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Παναγιώτης 

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

NΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Βογιατζή, Σαπαρδάνης
Ιατρικό προσωπικό: Κούκλη Παναγιώτα

ΚΥΡΙΑΚΗ  29-09-2019 – 16:30

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 3η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟY
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Αναστασιάδης, Καμπαρντίνας
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Βακουφτσής, Παπαδόπουλος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Κωτούλας Αθανάσιος

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Mαυρίδης, Μπάρμπας
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Αρχοντογιάννης, Κουρουζίδης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργιος
ΡΕΠΟ: ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  3η αγωνιστική

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Κιοσσές Κ., Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Παγωνάς, Μαδένης
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γκουγκούδης, Πούλιος Α., Μπεριντζής Ε.
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χρ., Μπάρκας Θ., Γαβριήλ
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος
ΡΕΠΟ: ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.