ΕΠΣ Σερρών…Πρεμιέρα και ορισμός διαιτητών του Σαββατοκύριακου 14&15/09/2019-17:00!!!

Ξεκινά το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Σερρών, με ποδοσφαιρική δράση από την Επίλεκτη και την Ανώτερη Κατηγορία(Α’ και Β’ όμιλο).
Από την Ε.Π.Σ. Σερρών και τον Σύνδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών, ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών, βοηθών και του ιατρικού προσωπικού του τοπικού πρωταθλήματος της Ε.Π..Σ Σερρών, της Επίλεκτης Κατηγορίας (1ης αγωνιστικής), Ανώτερης Κατηγορίας Α’ και Β’ Όμιλος (1ης αγωνιστικής)  για το Σαββατοκύριακο 14 και 15 Σεπτεμβρίου 2019. Ώρα έναρξης των αγώνων στις 17:00.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  14-09-2019 – 17:00 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 1η αγωνιστική

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – SERRES 1800
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Βασίλογλου, Καμπαρντίνας
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΧΡΥΣΟ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σάββας, Mαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Γεωργίου, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Κωτούλας Αθανάσιος 
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Δουλγέρης, Χολάνης
Ιατρικό προσωπικό: Γιατρός ομάδας

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παγώνας, Καρασάββας, Βουρλιάκης
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Παπαδόπουλος Ι., Σαββάτης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γκουγκούδης, Μαγής, Μπάρμπας
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργιος  
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Μαδένης, Σαπαρδάνης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Παναγιώτης

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Κουρουζίδης, Καραμανίδης Σ.
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος
NΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΗΡΑΚΛΗΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Ευθυμιάδης, Πούλιος Α.
Ιατρικό προσωπικό: Κούκλη Παναγιώτα

ΚΥΡΙΑΚΗ  15-09-2019 – 17:00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 1η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Αναστασιάδης, Σώμης
Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος 
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΩΤΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Βογιατζής, Μπομπόγιας
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρυωνάς, Αχιλλεύς, Κιοσσές Κ.
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα
ΡΕΠΟ: ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  1η αγωνιστική

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Αρχοντογιάννης, Φραγκάκης
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Στόλης, Γαβριήλ, Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Βακουφτσής, Πούλιος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Κατσιαμπάκης Νικόλαος
ΡΕΠΟ: ΠΗΓΑΣΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.