Γ’ Εθνική…Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου 2019-2020!!!

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής 2019-2020.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 
Αετός Ορφανού – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Πανσερραϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Κιλκισιακός
2η αγωνιστική 
Κιλκισιακός – Αετός Ορφανού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανσερραϊκός – Πανδραμαϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Θεολόγου
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού
3η αγωνιστική 
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Πανδραμαϊκός
4η αγωνιστική
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Κιλκισιακός – Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Θεολόγου
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Ορφέας Puma Ξάνθης
5η αγωνιστική 
Αετός Ορφανού – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Θεολόγου – Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Puma Ξάνθης – Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
6η αγωνιστική 
Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας – Δόξα Θεολόγου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Ορφέας Puma Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός – Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Άρης Αβάτου
7η αγωνιστική 
Αετός Ορφανού – Δόξα Θεολόγου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Απόλλων Παραλιμνίου – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου – Κιλκισιακός
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης
8η αγωνιστική 
Ορφέας Puma Ξάνθης – Αετός Ορφανού
Δόξα Θεολόγου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Κάτω Καμήλας – Πανσερραϊκός
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης
9η αγωνιστική 
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Puma Ξάνθης
Πανσερραϊκός- Δόξα Θεολόγου
Άρης Αβάτου- Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης – Κιλκισιακός
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας
10η αγωνιστική 
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Κιλκισιακός
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου 
11η αγωνιστική 
Αετός Ορφανού – Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης
Κιλκισιακός – Δόξα Θεολόγου
Κεραυνός Πέρνης – Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
12η αγωνιστική 
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης – Κιλκισιακός
Ορφέας Puma Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανδραμαϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός
13η αγωνιστική 
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου – Πανδραμαϊκός
Ρεπό: Αετός Ορφανού
14η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού
Άρης Αβάτου – Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Κάτω Καμήλας
Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης – Δόξα Θεολόγου
Ρεπό: Κιλκισιακός 
15η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Κιλκισιακός
Κεραυνός Πέρνης – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – Πανσερραϊκός
Δόξα Θεολόγου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού 
16η αγωνιστική
Κεραυνός Πέρνης – Αετός Ορφανού
Κιλκισιακός – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Άρης Αβάτου – Δόξα Θεολόγου 
Πανσερραϊκός – Ορφέας Puma Ξάνθης
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Πανδραμαϊκός                   
17η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Κάτω Καμήλας – Κεραυνός Πέρνης
Πανδραμαϊκός – Κιλκισιακός
Δόξα Θεολόγου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Ορφέας Puma Ξάνθης                     
18η αγωνιστική
Δόξα Κάτω Καμήλας – Αετός Ορφανού
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Πανδραμαϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Θεολόγου
Κιλκισιακός – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου                     
19η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Πανδραμαϊκός
Δόξα Θεολόγου – Δόξα Κάτω Καμήλας
Ορφέας Puma Ξάνθης –  Ηρακλής Νέου Ζυγού
Νέστος Χρυσούπολης – Κεραυνός Πέρνης
Απόλλων Παραλιμνίου – Κιλκισιακός
Πανσερραϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Άρης Αβάτου            
20η αγωνιστική
Δόξα Θεολόγου – Αετός Ορφανού
Πανδραμαϊκός – Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός
Κιλκισιακός – Άρης Αβάτου
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης          
21η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Ορφέας Puma Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Θεολόγου
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός
Πανσερραϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας
Άρης Αβάτου – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κιλκισιακός
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης               
22η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Ορφανού
Ορφέας Puma Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Θεολόγου – Πανσερραϊκός
Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κιλκισιακός – Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό:  Δόξα Κάτω Καμήλας           
23η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός
Κιλκισιακός – Δόξα Κάτω Καμήλας
Κεραυνός Πέρνης – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου                 
24η αγωνιστική
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Κιλκισιακός
Πανδραμαϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης                      
25η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Κιλκισιακός – Νέστος Χρυσούπολης
Κεραυνός Πέρνης – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Δόξα Θεολόγου 
Δόξα Κάτω Καμήλας – Πανδραμαϊκός
Ρεπό: Πανσερραϊκός                    
26η αγωνιστική
Άρης Αβάτου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός – Κιλκισιακός
Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ορφέας Puma Ξάνθης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός – Δόξα Θεολόγου
Ρεπό: Αετός Ορφανού                

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.