ΕΠΣ Σερρών… ορισμός διαιτητών του Σαββατοκύριακου 18&19/05/2019!!!

0
869

Από την Ε.Π.Σ. Σερρών και τον Σύνδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών, ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών, βοηθών και του ιατρικού προσωπικού του τοπικού πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ Σερρών, της Επίλεκτης Κατηγορίας των  play-off και Play Out (10ης αγωνιστικής-τελευταίας), . Η 10η Αγωνιστική(τελευταία) των Play Out του Β΄ ομίλου της Ανώτερης Κατηγορίας, ο 3ος Γύρος της Β’ Κατηγορίας (8ης αγωνιστικής).Ώρα έναρξης των αγώνων στις 17:00.Οι αγώνες κατάταξης της Ανώτερης κατηγορίας με ώρα έναρξης των αγώνων στις 16:30, για το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Μαϊου 2019.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  18-05-2019  17:00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – PLAY OFF 10η αγωνιστική (τελευταία)

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βακουφτσής, Αρχοντογιάννης Γ., Κιοσσές Ι., 
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – PLAY OUT 10η αγωνιστική (τελευταία)

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Σάκκος, Παπαποστόλου
Ιατρικό προσωπικό: Στεργιανού Άννα
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Χολάνης, Δημητριάδης
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Καμπαρντίνας, Μπομπόγιας
Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστάσιος

ΑΝΩΤΕΡΗ – PLAY OUT(Α΄ΟΜΙΛΟΣ) 10η αγωνιστική

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΑΡΠΕΡΗ (αναβληθέν παιχνίδι)
Σκόρερ:
Διαιτητές:  Μπαντή, Πούλιος Ι., Καραμανίδης Σ.
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΓΥΡΟΣ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ) 8η αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΣ 2000 (Αναβάλλεται)
Σκόρερ:
Διαιτητές: 
Ιατρικό προσωπικό:
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαυρίδης, Γαβριήλ, Μπεριντζής Στυλ.
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ντεμάι, Μπακιρτζής, Σαββάτης
Ιατρικό προσωπικό:  Βασιλειάδης Κων/νος
ΧΑΡΩΠΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ (Ματαιώνεται)
Σκόρερ:
Διαιτητές: 
Ιατρικό προσωπικό: 
ΡΕΠΟ: ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-05-2019 – 16:30

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Για τις θέσεις 3-4
ΠΡΩΤΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ (Γήπεδο Παραλιμνίου) 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρυωνάς, Δουλγέρης, Βογιατζής
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος

Για τις θέσεις 5-6
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ (Γήπεδο Λευκώνα) 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Σάββας, Φραγκάκης
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος

ΚΥΡΙΑΚΗ  19-05-2019 – 17:00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – PLAY OFF 10η αγωνιστική (τελευταία)

SERRES 1800 – ΧΡΥΣΟ (Γήπεδο Νεοχωρίου) 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Παπαδόπουλος Ι., Παπαδόπουλος Χ.
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σώμης, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Σιώης Γεώργιος

ΑΝΩΤΕΡΗ – PLAY OUT (Β΄ΟΜΙΛΟΣ) 10η αγωνιστική (τελευταία) 

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παγωνάς, Μαργαριτόπουλος, Μαρλά
Ιατρικό προσωπικό: Σιάκκας Αντώνιος
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Α., Βουρλιάκης, Ευθυμιάδης
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΡΕΠΟ: ΠΗΓΑΣΟΣ 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΓΥΡΟΣ (B’ ΟΜΙΛΟΣ) 8η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ (Γηπ. Πεπονιάς)
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής – Άνευ επόπτων
Ιατρικό προσωπικό: Γιατρός ομάδας
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Ντούγιας, Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Ματενόγλου Δέσποινα
ΨΥΧΙΚΟ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καραμανίδης Ι., Κουρουζίδης, Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ (Γήπεδο Τούμπας) 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαδένης, Καρασάββας, Ντεμάι
Ιατρικό προσωπικό: Γιατρός ομάδας
ΡΕΠΟ: ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.