ΕΠΣ Σερρών Β’ Κατηγορία… 3ος γύρος το πρόγραμμα των αγώνων!!!

0
674

Μετά την κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Σερρών για την αγωνιστική περίοδο 2018-19, ξεκινά ο 3ος γύρος των δύο Ομίλων(Α’ και Β’) για τον προβιβασμό τεσσάρων(4) ομάδων στην Ανώτερη Κατηγορία.
Το πρόγραµµα των αγωνιστικών έχει καθοριστεί εξ αρχής, με βάση την βαθμολογική θέση κάθε ομάδας που είχε στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος.
Οι οµάδες που βρίσκονται στις θέσεις ένα έως τέσσερα (1η- 4η) σε κάθε όµιλο θα δώσουν πέντε (5) εντός έδρας αγώνες. Η οµάδα που βρίσκεται στην θέση πέντε (5η) θα δώσει τέσσερις (4) εντός έδρας αγώνες και οι οµάδες που βρίσκονται στις θέσεις έξι έως εννέα (6η– 9η) θα δώσουν τρεις (3) εντός έδρας αγώνες.
Οι αγώνες ξεκινούν το Σαββατοκύριακο (23-24/3)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣ 2000 – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΧΑΡΟΠΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό: ΔΑΣΟΧΩΡΙ
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣ 2000 – ΙΩΝΙΚΟΣ 
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΧΑΡΟΠΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Ρεπό: ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ 
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣ 2000 – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ 
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΧΑΡΟΠΟ 
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ 
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ 
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ 
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ 
ΧΑΡΟΠΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 
Ρεπό: ΠΟΣ 2000 
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣ 2000 – ΧΑΡΟΠΟ 
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ 
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό: ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
 
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ– ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ 
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΟΣ 2000 
Ρεπό: ΧΑΡΟΠΟ
 
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΟΣ 2000 
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ 
ΧΑΡΟΠΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ 
 
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΣ 2000
ΔΑΣΟΧΩΡΙ– ΗΡΑΚΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ –ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΧΑΡΟΠΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ 
Ρεπό: ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣ 2000 – ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΧΑΡΟΠΟ 
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ– ΙΩΝΙΚΟΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 
Ρεπό: ΒΥΡΩΝΕΙΑ
 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ – ΨΥΧΙΚΟ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Ρεπό: ΟΙΝΟΥΣΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΛΑΣΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΨΥΧΙΚΟ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΕΘΑΛΙΝΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ
ΕΜΜΑΝΟΥΤΗΛ ΠΑΠΑΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Ρεπό: ΠΕΠΟΝΙΑ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΨΥΧΙΚΟ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΕΠΟΝΙΑ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
Ρεπό: ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ – ΨΥΧΙΚΟ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
Ρεπό: ΕΜΜΝΑΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Ρεπό: ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.