ΕΠΣ Σερρών Ανώτερη… Δώδεκα ομάδες ρίχνονται στην μάχη για τρία εισιτήρια ανόδου στην Επίλεκτη Κατηγορία!!!

0
763

Ξεκινά η μάχη των δώδεκα(12) ομάδων και των δύο ομίλων της Ανώτερης κατηγορίας της ΕΠΣ Σερρών για να διεκδικήσουν τρεις(3) θέσεις που οδηγούν στην Επίλεκτη κατηγορία.
Οι πρωταθλητές από τους αγώνες μπαράζ του κάθε ομίλου της Ανώτερης κατηγορίας ανεβαίνουν στην Επίλεκτη κατηγορία, ενώ οι δεύτεροι της ενιαίας βαθμολογίας θα δώσουν μεταξύ τους έναν αγώνα σε ουδέτερο γήπεδο, για να προκριθεί ένας που θα αγωνιστεί με τον 10ο της βαθμολογίας της Επίλεκτης κατηγορίας.
Από την Ε.Π.Σ. Σερρών και τον Σύνδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών, ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών, βοηθών και του ιατρικού προσωπικού των αγώνων μπαράζ(1ης αγωνιστικής), της Ανώτερης Κατηγορίας.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ – PLAYOFF(A΄ΟΜΙΛΟΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-03-2019  16:00 

ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Κρυωνάς, Σώμης
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Πoύλιος Ι., Δουλγέρης
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος 

ΚΥΡΙΑΚΗ  17-03-2019  16:00 

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σάββας, Σώμης
Ιατρικό προσωπικό:Φούρναρη Κυριακή 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – PLAY-OFFS Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝ. ΒΑΘΜ.
1 ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 0 7
2 ΑΜΜΟΥΔΙΑ 0 6
3 ΡΟΔΟΠΟΛΗ 0 3
4 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 0 1
5 ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ 0 1
6 ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 0 0

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ – PLAYOFF(Β΄ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ  17-03-2019  16:00 

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Ευθυμιάδης, Καμπαρντίνας
Ιατρικό προσωπικό: Ιατρός της ομάδας

ΠΡΩΤΗ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Πoύλιος Ι., Πoύλιος Α.
Ιατρικό προσωπικό: Ιατρός της ομάδας

ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Σάκκος, Δημητριάδης
Ιατρικό προσωπικό: Κούκλη Παναγιώτα 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – PLAY-OFFS Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝ. ΒΑΘΜ.
1 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 0 5
2 ΠΡΩΤΗ 0 5
3 ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 0 3
4 ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 0 3
5 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 3
6 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 0 0

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ – PLAY OUT (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-03-2019  16:00 

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Αναστασίου, Μαρλά
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος 
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παγώνας, Βογιατζή, Μαγής
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή     
ΡΕΠΟ: ΚΑΡΠΕΡΗ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – PLAY-OUT Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝ. ΒΑΘΜ.
1 ΚΕΡΚΙΝΗ 0 7
2 ΧΡΙΣΤΟΣ 0 4
3 ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 0 3
4 ΚΑΡΠΕΡΗ 0 1
5 ΑΓΚΙΣΤΡΟ 0 0

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ – PLAY OUT (Β΄ΟΜΙΛΟΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ  16-03-2019  16:00 

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Χατζηαθανασίου, Ντεμάι
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα

ΚΥΡΙΑΚΗ  17-03-2019  16:00 

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Τούτκας, Μαδένης
Ιατρικό προσωπικό: Στεργιανού Άννα
ΡΕΠΟ: ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – PLAY-OUT B’ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝ. ΒΑΘΜ.
1 ΠΗΓΑΣΟΣ 0 7
2 ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 0 6
3 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 0 3
4 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 2
5 ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 0 0

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.