ΕΠΣ Σερρών… Ορισμός διαιτητών του Σαββατοκύριακου 08&09/12/2018!!!

0
1121

Από την Ε.Π.Σ. Σερρών και τον Σύνδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών, ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών, βοηθών και του ιατρικού προσωπικού του τοπικού πρωταθλήματος της Ε.Π..Σ Σερρών, της Επίλεκτης Κατηγορίας (13ης αγωνιστικής), Ανώτερης 
(14ης αγωνιστικής) και Β’ Κατηγορίας (10ης αγωνιστικής) για το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Δεκεμβρίου 2018. Ώρα έναρξης των αγώνων στις 15:00.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  8-12-2018 – 15:00 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 13η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρυωνάς, Δουλγέρης, Αρχοντογιάννης Γ. 
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος 
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ – ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Βακουφτσής, Καμπαρντίνας  
Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Βογιατζή, Βογιατζής
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος 
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σάββας, Σώμης  
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα 
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γεωργίου, Αχιλλεύς, Αλεξίου
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Αναγνωστίδης, Χολάνης
Ιατρικό προσωπικό: Ματένογλου Δέσποινα 
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Μαδένης, Παπαποστόλου
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΡΩΤΗ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Πούλιος Ι., Μπάρκας Σ.
Ιατρικό προσωπικό: Μητρόπουλος Νικόλαος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΧΑΡΩΠΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ    
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Βασίλογλου, Βουρλιάκης      
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος  
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ(Γήπεδο Αεροδρομίου) 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Καπρινιώτης, Μπεριντζής Στυλ.     
Ιατρικό προσωπικό: Βασιλειάδης Κων/νος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΨΥΧΙΚΟ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάρκας Θ., Μπάρμπας, Σαββάτης 
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος

ΚΥΡΙΑΚΗ  9-12-2018 – 15:00

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 13η αγωνιστική

ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Δουλγέρης, Σώμης  
Ιατρικό προσωπικό: Ματένογλου Δέσποινα
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Μπάρκας Σ., Παντελέρης  
Ιατρικό προσωπικό: Σιώης Γεώργιος 
ΧΡΥΣΟ – SERRES 1800 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Βακουφτσής, Μαυρίδης 
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Σάββας, Παπαδόπουλος Ι.  
Ιατρικό προσωπικό: Μοσχάκη Σωτηρία

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Χολάνης, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος 
ΚΑΡΠΕΡΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Καμπαρντίνας, Βασάκης
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
ΡΕΠΟ: ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ     

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  14η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – NΙΓΡΙΤΑ 2018
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Α., Χατζηαθανασίου, Φραγκαλάς Δ.
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Πούλιος Ι., Παπαποστόλου 
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος
ΡΕΠΟ: ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ     

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ  
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Αναστασίου, Ντεμάι       
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα 
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΣ 2000
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Μπακιρτζής, Μαρλά      
Ιατρικό προσωπικό: Μούστα Ζήνα
ΡΕΠΟ: ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ  

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 10η αγωνιστική

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΕΠΟΝΙΑ/ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ(Γήπεδο Οινούσας) 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γεωργίου, Ζαχαρία, Τούτκας
Ιατρικό προσωπικό: Σιάκκας Αντώνιος
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ(αναβάλλεται)  
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Ντούγιας, Μαργαριτόπουλος   
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ(Γήπεδο Τούμπας)  
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μπομπόγιας, Καραμανίδης Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος 
ΡΕΠΟ: ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.