ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ…Πρόγραμμα 1ης Αγωνιστικής Παιδικού Πρωταθλήματος 2018-2019!!!

0
1191

Η ΕΠΣ Σερρών ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων των πρωταθλημάτων υποδομής της 1ης αγωνιστικής όλων των κατηγοριών, με  τις απαραίτητες συστάσεις προς όλα τα Σωματεία .
Τα σωματεία να φροντίσουν για την έγκαιρη έκδοση της άδειας διεξαγωγής του αγώνα από το αρμόδιο τμήμα της Περιφερειακής Ενότητας Σερρών και να ενημερώσουν τους υπευθύνους των γηπέδων. ΠΡΟΣΟΧΗ: Πρέπει να δοθεί ιδιαίτερη μέριμνα και φροντίδα στην ασφάλεια και υγεία των μικρών αυτών ποδοσφαιριστών.
Τα σωματεία πρέπει να φροντίσουν να είναι έτοιμα σε όλες τις εκκρεμότητες που αφορούν τα τμήματα υποδομών ειδάλλως η αδικαιολόγητη απουσία από την έναρξη των πρωταθλημάτων θα επιφέρει τις ποινές που προβλέπονται από το άρθρο 23 της προκήρυξης των πρωταθλημάτων υποδομών 2018-19 της ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ.

Σάββατο 20/10/2018 Κυριακή 21/10/2018
Κ10 Α Όμιλος 20/10/2018 11:00 πμ Κ12 Α Όμιλος 21/10/2018 11:00 πμ
1. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ 1. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
2. ΝEO ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΠΟΣ 2000 2. ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΧΕΙΜΑΡΟΣ
3. ΣΚΟΤΟΥΣΑ-ΠΗΓΑΣΟΣ 3. ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
4. ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 4. ΝEO ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΠΟΣ 2000 1
Κ10 Β Όμιλος 20/10/2018 11:00 πμ Κ12 Β Όμιλος 21/10/2018 11:00 πμ
1. ΑΕΤΟΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ 2 1. ΝΕΟΧΩΡΙ-ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
2. ΧΡΙΣΤΟΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 2 2. ΑΕΤΟΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ
3. ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΣΕΡΡΕΣ 85 3. ΧΡΙΣΤΟΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 2
4. ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΝΙΓΡΙΤΑ 2018 4. ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΠΟΣ 2000 2
Κ16 20/11/2018 11:00ΠΜ 5. ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΣΕΡΡΕΣ 85
1. ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ Κ14 Α Όμιλος 21/10/2018 12:30 μμ
2. ΠΗΓΑΣΟΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ 1. ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
3. ΝΙΓΡΙΤΑ 2018-ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 2. ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
Κ16 27/10/2018 11:00ΠΜ   3. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-SERRES 1800
4. ΠΟΣ 2000-ΠΕΠΟΝΙΑ(Γήπεδο ΕΠΣΣ)  ΡΕΠΟ: ΛΕΟΝΤΕΣ
  Κ14 Β Όμιλος 21/10/2018 12:30 μμ
  1. ΝΕΟΧΩΡΙ-ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
  2. ΑΕΤΟΙ-ΠΗΓΑΣΟΣ
  3. ΧΡΥΣΟ-ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
  4. ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ10

Α΄ Όμιλος       
Α.ΠΟΡΟΪΑ     
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ   
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1
ΠΗΓΑΣΟΣ 1   
ΠΟΣ 2000      
ΡΟΔΟΠΟΛΗ 
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ      
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 

Β΄ Όμιλος
ΑΕΤΟΙ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 2
ΠΗΓΑΣΟΣ 2
ΣΕΡΡΕΣ 85
ΧΡΙΣΤΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ12

Α΄ Όμιλος       
Α.ΠΟΡΟΪΑ     
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ   
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 1
ΠΟΣ 2000 1   
ΠΡΟΒΑΤΑΣ   
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ    
ΣΕΡΡΕΣ 85
ΧΡΙΣΤΟΣ

Β΄ Όμιλος
ΑΕΤΟΙ
ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 2
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΟΣ 2000 2

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ14

Α΄Όμιλος
SERRES 1800           
Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΛΕΟΝΤΕΣ     
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ           
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ      
ΧΕΙΜΑΡΟΣ    
ΧΡΥΣΟ

Β΄Όμιλος
ΑΕΤΟΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
ΝΕΟΧΩΡΙ
ΝΙΓΡΙΤΑ 2018
ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16

ΗΡΑΚΛΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΛΕΥΚΩΝΑΣ
ΝΙΓΡΙΤΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΟΣ 2000
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
ΧΡΙΣΤΟΣ

 

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.