ΕΠΣ Σερρών… Ορισμός διαιτητών του Σαββατοκύριακου 31/03&01/04/2018-ώρα 16:30!!!

0
1205

Από την Ε.Π.Σ. Σερρών και τον Σύνδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών, ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών, βοηθών και του ιατρικού προσωπικού του τοπικού πρωταθλήματος
Ε.Π.Σ. Σερρών, για το Σαββατοκύριακο 31/3 και 01/4/2018. Ώρα έναρξης των αγώνων  είναι στις 16:30.Ανώτερη Α’ Όμιλος (25η αγωνιστική), Β’ Όμιλος (26η αγωνιστική)και Β’ Κατηγορίας οι αγώνες playoffς  4ης αγωνιστικής.

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  31-03-2018 – 16:30 

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 26η αγωνιστική

ΠΡΩΤΗ – ΟΡΕΙΝΗ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή,Παυλίδης,Σαββάτης
Ιατρικό προσωπικό: Δουλγέρη Πασχαλία

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ  
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής,Τσίκου,Μπεριντζής  
Ιατρικό προσωπικό: Νισούδη Φωτεινή

SERRES 1800 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ  
Σκόρερ:
Διαιτητές: Ευθυμιάδης,Κιοσσές Κ.,Μπάρκας
Ιατρικό προσωπικό:Μαλούδης Γεώργιος

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΟΣ 2000 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Αρχοντογιάννης Χ., Κουρουζίδης
Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γεωργίου, Μπομπόγιας, Αχχιλεύς
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές:Φραγκαλάς Ρ., Αρχοντογιάννης Χ., Κωνσταντινίδης
Ιατρικό προσωπικό: Μητρόπουλος Νικόλαος

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Βαρώσης, Μαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος

ΚΥΡΙΑΚΗ  01-04-2018 – 16:30 

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 25η αγωνιστική

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΧΑΡΩΠΟ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Ντεμάι, Παπαδόπουλος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ.(ν),Λεοντής,Τατούδης 
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρασάββας, Κιοσσές Ι., Μπάρκας
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Καπρινιώτης, Πούλιος Α.
Ιατρικό προσωπικό: Πανταζής Χρήστος

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Μπαντή, Μαργαριτόπουλος, Σολάκης
Ιατρικό προσωπικό: Κωτούλας Αθανάσιος

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Βογιατζή, Τούτκας
Ιατρικό προσωπικό: Δουλγέρη Πασχαλία

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Τρακαλιάνης, Παπαποστόλου,Πούλιος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAYOFF

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ 
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Τρανούδης,Βασίλογλου
Ιατρικό προσωπικό:Μούρας Δήμος

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκαλάς, Αρχοντογιάννης Χ.,Χολάνης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαρλίαρης Στυλιανός

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γεωργίου, Κωνσταντινίδης, Μπάρμπας
Ιατρικό προσωπικό: Βασιλειάδης Κων/νος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAYOFF

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρομμυδάς, Δουλγέρης, Βουρλιάκης
Ιατρικό προσωπικό: Νισούδη Φωτεινή

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Μαγής, Φραγκαλάς Δ., Καραμανίδης Σ.
Ιατρικό προσωπικό:Χατζηγεωργιάδης Δημήτριος

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παγωνάς, Παπαδόπουλος Δ., Μαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Καρακάση Στέλλα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.