ΕΠΣ Σερρών… Ορισμός διαιτητών του Σαββατοκύριακου 17&18/03/2018-ώρα 16:00!!!

0
1550

Από την Ε.Π.Σ. Σερρών και τον Σύνδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών, ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών, βοηθών και του ιατρικού προσωπικού του τοπικού πρωταθλήματος
Ε.Π.Σ. Σερρών, για το Σαββατοκύριακο 17 και 18  Μαρτίου. Ώρα έναρξης των αγώνων  είναι στις 16:00.Ανώτερη(24η αγωνιστική) και Β’ Κατηγορίας οι αγώνες playoffς  2ης στροφής. 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  17-03-2018 – 16:00 

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική

ΒΑΛΤΕΡΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Παπαδόπουλος Χ.(νέος),Βασάκης,Στεργάκης 
Ιατρικό προσωπικό:Τσαριτζής Νικόλαος 

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική

SERRES 1800 – ΟΡΕΙΝΗ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Σάββας, Φραγκάκης 
Ιατρικό προσωπικό:Σιδηρόπουλος Κων/νος 

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 
Σκόρερ:
Διαιτητές:Μπάτσιος, Πούλιος Ι.,Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό:Παπαγεωργίου Ηλίας

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές:Χαψάς, Σώμης, Ευθυμιάδης
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος 

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές:Δαουλτζής, Βογιατζή, Δουλγέρης
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Κωνσταντινίδης, Τατούδης 
Ιατρικό προσωπικό:Μητρόπουλος Νικόλαος 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAYOFFS

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Κρομμύδας,Μπαντή,Κιοσσές Κ. 
Ιατρικό προσωπικό:Δουλγέρη Πασχαλία 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAYOFFS

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΕΠΟΝΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Μπάτσιος,Βακουφτσής,Τσίκου 
Ιατρικό προσωπικό:Νισούδη Φωτεινή 

ΚΥΡΙΑΚΗ  18-03-2018 -16:00

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Μαλλίδης, Τούτκας
Ιατρικό προσωπικό: Δουλγέρη Πασχαλία

ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Δαουλτζής, Κωνσταντινίδης, Παυλίδου  
Ιατρικό προσωπικό:Σιώης Γεώργιος

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Μπαντή, Βασίλογλου, Καρασάββας
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Απιδόπουλος, Μπάρκας, Φραγκαλάς Δ.
Ιατρικό προσωπικό:Μαλούδης Γεώργιος 

ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΑΡΟΠΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Παγώνας, Μαργαριτόπουλος, Κιοσσές Ι.
Ιατρικό προσωπικό:Στεργιανού Άννα 

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ(Τετάρτη 28/03/2018)-16:30
Σκόρερ:
Διαιτητές:  
Ιατρικό προσωπικό:

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 24η αγωνιστική

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΟΣ 2000
Σκόρερ:
Διαιτητές:Φραγκαλάς Ρ.,Καραμανίδης Σ.,Καραμανίδης Ι.
Ιατρικό προσωπικό:Σιάκκας Αντώνιος 

ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΡΩΤΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Γεωργίου, Γαβριήλ, Καπρινιώτης 
Ιατρικό προσωπικό:Φούρναρη Κυριακή

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAYOFFS

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρομμύδας,Παπαποστόλου,Σολάκης
Ιατρικό προσωπικό:Υφαντίδου Αλεξάνδρα

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Α.,Μπάρμπας,Λεοντής
Ιατρικό προσωπικό:Ριζόπουλος Κων/νος  

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAYOFFS

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Πετρίδης,Παυλίδης,Κουρουζίδης
Ιατρικό προσωπικό:Ντάκουλας Θεόφιλος

ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
Σκόρερ: 
Διαιτητές:Κρυωνάς,Βαρώσης,Μενεξής
Ιατρικό προσωπικό:Τσαρλιάλης Στυλιανός

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.