ΕΠΣ Σερρών… Ορισμός διαιτητών του Σαββατοκύριακου 10&11/03/2018-ώρα 16:00!!!

0
1164

Από την Ε.Π.Σ. Σερρών και τον Σύνδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών, ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των Διαιτητών, βοηθών και του ιατρικού προσωπικού του τοπικού πρωταθλήματος
Ε.Π.Σ. Σερρών, για το Σαββατοκύριακο 10 και 11  Μαρτίου. Ώρα έναρξης των αγώνων  είναι στις 16:00.Ανώτερη(23η αγωνιστική) και Β’ Κατηγορίας οι αγώνες playoffς  1ης αγωνιστικής. 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  10-03-2018 – 16:00 

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική

ΧΑΡΟΠΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Γεωργίου,Αλεξιάδης,Τάλιου 
Ιατρικό προσωπικό:Τσαριτζής Νικόλαος 

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική

SERRES 1800 – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρομμύδας, Δουλγέρης, Μπομπόγιας 
Ιατρικό προσωπικό:Σιδηρόπουλος Κων/νος 

ΠΡΩΤΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 
Σκόρερ:
Διαιτητές:Μπάτσιος, Πούλιος Ι.,Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό:Παπαγεωργίου Ηλίας

ΠΟΣ 2000 – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Παγώνας, Αρχοντογιάννης Χ., Σαββάτης 
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAYOFFS

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Γκουγκούδης,Φραγκαλάς Ρ.,Κιοσσές Ι. 
Ιατρικό προσωπικό:Δουλγέρη Πασχαλία 

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Γαβριήλ,Μπίμπη,Βακουφτσής 
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος

ΚΥΡΙΑΚΗ  11-03-2018 -16:00

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική

ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Σάββας, Παπαδόπουλος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Πετρίδης, Παπαποστόλου, Αχιλλεύς  
Ιατρικό προσωπικό:Στεργιανού Άννα

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Σκόρερ: 
Διαιτητές: Καρασάββας, Τάλιου, Καπρινιώτης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Παπουτσής, Αναστασιάδης, Φραγκάκης 
Ιατρικό προσωπικό:Κοτούλας Αθανάσιος 

ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής,Ντεμάϊ, Βογιατζή  
Ιατρικό προσωπικό:Τσαρλιάλης Στυλιανός 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Ευθυμιάδης, Παυλίδης, Παυλίδου 
Ιατρικό προσωπικό:Δίγκα Στέλλα 

 

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 23η αγωνιστική

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπίμπη,Αλεξίου,Κιοσσές Κ.
Ιατρικό προσωπικό:Μούρας Δήμος 

ΟΡΕΙΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Μπάτσιος, Λεοντής, Μπάρκας 
Ιατρικό προσωπικό:Ντάκουλας Θεόφιλος

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Δήμος Σκόρερ:
Διαιτητές:Δαουλτζής,Πούλιος Ι.,Σώμης 
Ιατρικό προσωπικό: Νισούδη Φωτεινή

ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Δήμος Σκόρερ:
Διαιτητές:Μπαντή, Παπαδόπουλος Δ.,Κουρουζίδης 
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAYOFFS

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πούλιος Α.,Μαργαριτόπουλος,Κωνσταντινίδης
Ιατρικό προσωπικό:Πανταζής Χρήστος  

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAYOFFS

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Κρομμύδας,Βασίλογλου,Πετσιάνης 
Ιατρικό προσωπικό:Χατζηγεωργιάδης Δημήτριος

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Σκόρερ: 
Διαιτητές:Αχτσής,Τατούδης,Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό:Καλογιάννης Προκόπης

ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές:Παπαδόπουλος Χ.(Νέος),Αρχοντογιάννης Χ.,Μπάρμπας
Ιατρικό προσωπικό:Καρακάση Στέλλα

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.