ΕΠΣ Σερρών…playoffs της Β’ κατηγορίας!!!

0
1518

Το πρόγραμμα αγώνων των playoffs της Β’ κατηγορίας της ΕΠΣ Σερρών για την αγωνιστική περίοδο 2017-2018,

.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  PLAYOFFS

Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 10-3-2018-16:00
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ 

Κυριακή 11-3-2018-16:00       
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 17-3-2018-16:00
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Κυριακή 18-3-2018-16:00       
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 31-03-2018-16:30
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

Κυριακή 01-04-2018-16:30
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 14-04-2018-16:30
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

Κυριακή 15-04-2018016:30
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 21-04-2018-16:30
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ

Κυριακή 22-04-2018-16:30
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  PLAYOFFS

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 11-3-2018-16:00       
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΕΠΟΝΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 17-3-2018-16:00
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ

Κυριακή 18-3-2018-16:00
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΟΙΝΟΥΣΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 01-04-2018-16:30
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΠΕΠΟΝΙΑ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΟΙΝΟΥΣΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 14-04-2018-16:30
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

Κυριακή 15-04-2015-16:30
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 22-04-2018-16:30
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΠΕΠΟΝΙΑ
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΠΕΠΟΝΙΑ
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΠΕΠΟΝΙΑ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΟΙΝΟΥΣΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΟΙΝΟΥΣΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.